Deski kompozytowe

Dlaczego warto wybrać deski kompozytowe

Faktura przypominająca naturalne drewno

- Deski kompozytowe 3D premium nie odróżniają się swoją fakturą od naturalnego drewna. W dotyku wyczuwalne są słoje tak jak w przypadku naturalnego drewna. Cieszą oko, a przy tym są bardzo trwałe.

Szeroki wybór kolorów oraz wzorów:

- Deski kompozytowe są dostępne w różnych wzorach oraz kolorach. W ofercie dostępne są deski kompozytowe tarasowe 3D ze struktórą imitującą słoje drewna oraz deski dwustronnie ryflowane, które są szczotkowane a dzięki temu antypoślizgowe.

Odporność na warunki atmosferyczne:

- Deski kompozytowe są niezwykle odporne są na warunki atmosferyczne takie jak: deszcz, śnieg, grad, wysokie - niskie temperatury oraz na wilgoć.

Użytkowanie:

Deski kompozytowe nie ulegają szybkiej degradacji w wyniku użytkowania a na powierzchni nie powstają zadziory, jak w przypadku desek drewnianych, dodatkowo deski nie wymagają konserwacji w postaci malowania czy olejowania.

Łatwe utrzymanie w czystości:

- Deski kompozytowe można łatwo utrzymać w czystości. Nie wchłaniają brudu, szybko wysychają i ich powierzchnia jest odporna na ogólnodostępne środki czystości. Deski nie wymagają malowania, impregnowania, polerowania, czy zabezpieczenia specjalnymi preparatami.

Trwałość na lata:

- Tarasowe deski kompozytowe premium nie ulegają odkształceniom, pęknięciom oraz trwałym zabrudzeniom, a powierzchnia jest odporna na działanie światła UV. Taras wykonany z desek kompozytowych przez wiele lat nie będzie wymagał napraw oraz remontów.

Szybki oraz prosty montaż:

- Dzięki dostępnym systemom montażowym, cały proces jest łatwy, szybki oraz wygodny. Montaż desek nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Z powodzeniem może wykonać go każdy.

Dostęp do gotowych elementów wykończeniowych:

- Na rynku dostępne są różne elementy wykończeniowe takie jak: narożniki, ćwierćwałki, listwy maskujące, zaślepki desek oraz zaślepki ćwierćwałka oraz zestawy montażowe. Elementy wykończeniowe dostępne są w różnych wzorach oraz kolorach.

Możliwość magazynowania w dowolnym miejscu:

- Deski tarasowe kompozytowe można magazynować w dowolnym miejscu, bez obaw, że zmienią swój kształt, kolor, czy pojawią się pęknięcia.

Możliwości wykorzystania desek kompozytowych:

- Deski kompozytowe posiadają szersze wykorzystanie niż tylko tarasy. Deski kompozytowe można z powodzeniem wykorzystać np.: na balkony, schody, sceny, elewacje czy podesty. Desek kompozytowych można również użyć jako aranżację dookoła basenu.

 

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password